مرجعیت عراق: مبارزان عراقی نقش اول و آخر را در آزادی موصل داشتند

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، شیخ عبد المهدی الکربلائی نماینده آیت الله سیستانی در خطبه های نماز جمعه امروز در شهر کربلای معلی تاکید کرد: نقش اول و آخر در این پیروزی حماسی را رده ها و صفوف مختلف مبارزان عراقی داشتند.

وی تاکید کرد: آنها بیش از دیگران – هرکه می خواهد باشد- حق دارند که پرچم پیروزی نهایی را برافراشته کنند.

شیخ الکربلائی تصریح کرد: بعد از گذشت 9 ماه نبرد سنگین مبارزان عراقی در شرایطِ سختِ تحمیل شده به آنها به علل مختلف از جمله پناه گرفتن دشمن در بین غیرنظامیان- این مبارزان توانستند پیروزی دیگری را به پرونده پیروزیهای عراق بیفزایند.

وی افزود: تلاش های مبارزان باعث پیروزی دیگری برای عراقی ها شد.

شیخ الکربلائی گفت: ما به این دلاوران به خاطر دستاوردهای خوب و پیروزیهای مهم آنها تبریک می گوییم و از فرماندهان و مبارزان به خاطر تلاش ها و جانفشانی ها آنها در راه تحقق این پیروزی تشکر می کنیم و به شهدای آنان درود می فرستیم و برای زخمی های آنها شفای عاجل مسالت می نماییم.

وی افزود: کسانی که این حماسه بزرگ را با خون و جانفشانی های والای خود رقم زدند، بیشتر از دیگران حق دارند که پرچم پیروزی نهایی را برافرازند که این پیروزی نهایی بزودی با آزادسازی سایر مناطق تحت اشغال داعش محقق خواهد شد.

شیخ الکربلائی با ستایش از ملت عراق گفت: مسیر سه سال گذشته نشان داد که دشمنان نخواهند توانست به اهداف شوم خود برسند زیرا ملت عراق به آنها این اجازه را نخواهند داد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *