راهپیمایی گسترده یمنی‌ها در حمایت از مسجدالاقصی و ملت فلسطین + تصاویر

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، صنعا پایتخت یمن روز گذشته صحنه راهپیمایی گسترده یمنی‌ها در حمایت از مسجدالاقصی و ملت فلسطین بود.

بر اساس این گزارش، این راهپیمایی با شعار “الصرخة نحو الأقصى” (فریاد به سوی الاقصی) با حضور گسترده مردم، نیروهای امنیتی و شخصیت‌های مختلف برگزار شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی در حالی که پرچم‌های فلسطین را همراه داشتند، با سردادن شعارهایی تجاوزهای رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی و ملت فلسطین را محکوم و بر همبستگی خود با مسأله فلسطین که مسأله محوری امت اسلامی است، تاکید کردند.

محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلابی یمن طی سخنانی در جمع تظاهرات کنندگان، از حضور آن‌ها در این تظاهرات که به منظور حمایت از مسجدالاقصی برگزار شد، قدردانی کرد.

وی با اشاره به تحرکات گسترده در عالی‌ترین سطوح برای حمایت از ملت فلسطین و آمادگی برای نبرد با دشمن صهیونیستی، از همه خواست که در حمایت از مسأله محوری امت اسلامی مشارکت فعال داشته باشند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی بر آمادگی خود برای هرگونه نبرد با متجاوزان و همچنین حمایت کامل خود از مقاومت فلسطین و لبنان در هرگونه نبرد علیه دشمن صهیونیستی تاکید کردند.

همچنین راهپیمایی گسترده‌ای نیز در استان صعده به منظور محکومیت تجاوزهای اسرائیل علیه ملت فلسطین برگزار شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته 4 جوان فلسطینی شرکت کننده در تظاهرات جمعه خشم در حمایت از مسجدالاقصی را به ضرب گلوله به شهادت رسانده و ده‌ها نفر را نیز زخمی کردند.

مسجد الاقصی این روزها صحنه تشدید تجاوزگری و تعدی صهیونیست‌ها و اعمال محدودیت علیه فلسطینی‌ها در ورود به این مسجد و ادای فرائض دینی آنها است.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *