حزب‌الله عملیات موفقیت‌آمیز ارتش لبنان علیه تروریست‌ها را تبریک گفت

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای عملیات موفقیت‌آمیز ارتش لبنان علیه گروه‌های تروریستی در منطقه جرود عرسال را به ارتش لبنان تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است که این عملیات جدید در راستای کامل کردن تلاش‌هایی که دستگاه‌های امنیتی لبنان برای مقابله با تهدید تروریستی و از بین بردن گروه‌های تروریستی در مناطق مختلف انجام می‌دهند، صورت گرفته است.

حزب‌الله افزود: این عملیات با عملیات نیروهای مقاومت در مرزهای شرقی برای جلوگیری از نفوذ تروریست‌ها به خاک لبنان و بیرون راندن آن‌ها کامل می‌شود.

این بیانیه می‌افزاید: یکپارچه کردن تلاش‌ها برای بستن همه روزنه‌هایی که تروریست‌ها می‌توانند از آنجا نفوذ کنند و همچنین برای محافظت از لبنان در برابر خطرهایی که آن را هدف قرار می‌دهد، امری ضروری است.

صبح امروز جمعه بین نیروهای ارتش لبنان و گروه‌های تروریستی در اردوگاه‌های آوارگان سوری در عرسال درگیری‌‌ شدیدی به وقوع پیوست.

ارتش لبنان امروز موفق شد بیش از 300 تن از عناصر تروریستی تحت پیگرد را در دو اردوگاه النور و القاریه در ارتفاعات عرسال دستگیر کند که در بین بازداشت شدگان عناصر داعش و النصره حضور دارند.

در پی درگیری‌های امروز شماری از عناصر دو گروه تروریستی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند. همچنین شماری از نیروهای لبنانی نیز در این درگیری‌ها زخمی شدند.

عملیات صبح امروز ارتش لبنان بعد از درز اطلاعاتی مبنی بر برنامه‌ریزی تروریست های موجود در این دو اردوگاه برای اقدامات تروریستی در لبنان انجام شد.

میشل عون رئیس‌جمهور لبنان عملیات موفقیت‌آمیز علیه تروریست‌ها در اردوگاه‌های آوارگان سوری در عرسال را تبریک گفت.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *