امام جمعه ندوشن: آمریکا هنوز ایران و قدرت آن را نشناخته است

[ad_1]

ایرنا – امام جمعه ندوشن با اشاره به توطئه ها و دشمنی های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا هنوز ایران و قدرت کشورمان را نشناخته است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا حجت الاسلام محمد جوادی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ندوشن افزود: ایران در یک چیز خلاصه می شود و آن وجود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است و اگر معظم له فرمان دهند دشمن نابود خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین جمهوری اسلامی ایران دارای نیرو های مسلح قوی به خصوص سپاه پاسداران می باشد که از پشتوانه قوی رهبری و مردمی برخوردار است و دلیل وحشت آمریکا از سپاه و تحریم آن نیز همین است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یادآور شد و بر گسترش و ترویج این فریضه الهی تاکید کرد و گفت: باید خوبی ها و بدی ها در جامعه گفته و امور اصلاح شود و اگر عمل نشود در برابر خداوند مسوولیم.

امام جمعه ندوشن همچنین با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد شهدای گمنام و یادواره شهدای ندوشن از حضور گسترده مردم در این مراسم و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا قدردانی کرد.

کلید واژه ها: امام جمعه – ایران – ندوشن – جمهوری اسلامی – آمریکا – امر به معروف و نهی از منکر – اسلامی – خطبه های نماز جمعه – جمعه – انقلاب اسلامی – سپاه پاسداران – شهدا – امام – جمهوری – مراسم سالگرد – امر به معروف – ایرنا – مراسم – جامعه – نماز جمعه – رهبر – سپاه – مردم – سالگرد – جوادی – اصلاح – گزارش – معروف – تحریم – رهبری

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *